Кафедра здійснює фахове вдосконалення педагогічних працівників з таких спеціальностей:

  • учитель математики;
  • учитель фізики;
  • учитель хімії;
  • учитель інформатики;
  • учитель біології;
  • учитель  екології;
  • учитель географії;
  • учитель економіки;
  • учитель астрономії;
  • учитель природознавства.

Напрями роботи кафедри:

  • забезпечення інформаційного, наукового, навчально-методичного, науково-методичного супроводу курсів підвищення кваліфікації вчителів різного фаху відповідно до їхніх потреб та запитів;
  • використання компетентнісного потенціалу інноваційних педагогічних технологій в освітньому процесі  закладів освіти Луганської області;
  • науково-методичний супровід інноваційної та дослідно-експериментальної діяльності освітніх закладів з метою підвищення якості освіти;
  • організація, розвиток та узагальнення результатів діяльності творчих груп учителів з вирішення актуальних проблем реалізації оновленого змісту шкільної природничо-математичної освіти;
  • публікація результатів науково-методичних досліджень працівників, представників наукової школи кафедри в науковому збірнику ЛОІППО та педагогічних фахових виданнях, матеріалах конференцій;
  • продовження роботи зі здібними й обдарованими дітьми, проведення учнівських предметних олімпіад (ІІ і ІІІ етапи, підготовка до проведення ІV етапу), Усеукраїнських конкурсів з дисциплін природничо-наукового циклу;
  • робота з творчо працюючими вчителями на курсах підвищення кваліфікації з підготовки науково-педагогічних публікацій, проведення фахових конкурсів «Учитель року»;
  • активізація самоосвітньої діяльності вчителів природничо-математичних дисциплін.

Склад кафедри

Буряк Олена Олександрівна – завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук. Автор більше 30 публікацій у регіональних, усеукраїнських та міжнародних виданнях, серед яких 12 – у фахових.

Коло наукових інтересів: застосування інноваційних педагогічних технологій у природничо-математичній освіті.

Жерліцин Сергій Олександрович

Жерліцин Сергій Олександрович – старший викладач кафедри, Відмінник освіти України. Автор 50 публікацій у регіональних та всеукраїнських фахових і науково-методичних виданнях.

Коло наукових інтересів: формування готовності педагогічних працівників до роботи з обдарованою молоддю; проблема розвитку екологічного туризму в індустріальних регіонах України.

Бондар Любов Олександрівна – методист (хімія та природознавство), асистент кафедри, Відмінник освіти України. Автор 31 публікації у регіональних та всеукраїнських фахових і науково-методичних виданнях.

Коло професійних інтересів: розвиток професійних компетентностей учителів хімії засобами сучасних технологій післядипломної педагогічної освіти.

Стецюк Лариса Миколаївна

Стецюк Лариса Миколаївна – старший викладач кафедри. Автор 5 публікацій у регіональних та всеукраїнських фахових і науково-методичних виданнях.

Коло професійних інтересів: ефективне поєднання традиційних та інноваційних технологій при викладанні предметів математичного циклу.

  Степаненко Анна Іллівна старший викладач, методист (інформатика). Тренер програми «Intel® Навчання для майбутнього». Автор 4 публікацій у регіональних та усеукраїнських науково-методичних виданнях.

Коло професійних інтересів: упровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес  закладів загальної середньої освіти.

Коваленко Ярослава Валеріївна

Коваленко Ярослава Валеріївна – методист (географія та економіка)

Коло професійних інтересів: розвиток професійних компетентностей учителів географії та економіки в сучасній школі.

Костоглодова Олена Григорівна – методист (фізика та асторономія), Відмінник освіти України. Автор 3 публікацій у всеукраїнських фахових і науково-методичних виданнях.

Коло професійних інтересів: удосконалення технології формування дослідницької компетентності учнів на уроках фізики, астрономії та в позаурочний час.

 

Єгорова Ірина Олександрівна – методист (біологія та екологія).

Коло професійних інтересів: сучасні підходи до викладання біології та екології в умовах переходу на новий Державний стандарт; упровадження інноваційних освітніх технології; методичні умови організації пізнавальної діяльності учнів у процесі навчання.

 

Стасюк Вікторія Сергіївна – методист Центру інформаційно-комунікаційних технологій.

Коло професійних інтересів: ІКТ-компетентність сучасного вчителя.

Паніна Тетяна Федорівна оператор ЕОМ.
Скуридіна Світлана Вікторівна – методист.


Котов Роман Володимирович  методист, адміністратор корпоративної платформи Microsoft Teams