Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО на 2020 рік 15 січня відбувся обласний семінар-репрезентація досвіду роботи районного методичного кабінету працівників освіти Станично-Луганського району за темою «Педагогіка партнерства – ключовий компонент формули Нової української школи» для завідувачів районних (міських) методичних кабінетів (центрів) та відповідальних за методичну роботу об’єднаних територіальних громад Луганської області.
У заході взяли участь працівники Луганського ОІППО Ольга Касьянова, заступник директора з наукової роботи, кандидат педагогічних наук, доцент, і Валентина Мартинова, методист кафедри управління освітою, завідувачі та методисти методичних кабінетів (центрів) Луганської області (мм. Рубіжного, Лисичанська, Міловського та Біловодського районів).
Зі словами привітання та побажанням плідної роботи до учасників семінару звернулись: Максим Миронов, заступник голови Станично-Луганської районної ради; Валентина Коновалова, начальник відділу освіти Станично-Луганської РДА; Ольга Касьянова, заступник директора з наукової роботи ЛОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент.
Завідувача методичного кабінету Тетяну Домащенко нагородили подякою Луганського ОІППО за сумлінну працю та вагомий внесок у справу здійснення науково-методичного забезпечення і реалізації основних завдань розвитку Нової української школи в системі освіти Станично-Луганського району, професійний розвиток педагогічних працівників, ініціювання позитивних змін в освітньо-інформаційному просторі регіону, продуктивну партнерську роботу з інститутом.
Репрезентація досвіду роботи районного методичного кабінету супроводжувалась виступами: Тетяни Домащенко, завідувача Станично-Луганського РМК («Педагогіка партнерства в роботі методичного кабінету»); Миколи Карпенка, методиста Станично-Луганського РМК, кандидата історичних наук («Взаємодія та партнерство методичного кабінету з культурно-освітніми закладами у сфері організації науково-дослідної роботи»); Катерини Левченко, методиста Станично-Луганського РМК, («Взаємодія еколого-натуралістичного центру з установами та закладами освіти як розширення можливостей усебічного розвитку екологічної освіти в умовах НУШ»).
Учасників семінару приємно вразив виступ старшокласників району, які продемонстрували різноманітні вишиванки під час дефіле «Вишиванка з бабусиної скриньки».
Науковий співробітник краєзнавчого музею Станиці Луганської Олена Крецул, провела для освітян майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки «Мотанка-Янгол».
Практичну частину семінару прикрасив виступ Людмили Швандаревої, директора КЗ «Валуйська ЗОШ № 2», на тему «СЕЕН в системі освіти». Школа бере участь у пілотному експериментальному проєкті з упровадження в освітній процес початкової школи та в 5–8 класи соціально-емоційних та етичних навичок.
Заключним акордом став виступ Олексія Серьогіна, керівника гуртка Кіндрашівської ЗОШ, який репрезентував роботу мультклубу «Комахи.ua». Учні школи на чолі з керівником самостійно пишуть сценарії і створюють мультфільми.
Команда районного методичного кабінету на чолі з Тетяною Домащенко представила присутнім результати проєктної та науково-дослідної роботи в системі освіти Станично-Луганського району, а також наголосила на великому бажанні освітянської спільноти самовдосконалюватись і змінювати молоде покоління. Бажаємо колегам успіхів, нових ідей і проєктів!