Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО 10 червня 2020 року відбувся обласний семінар-тренінг «Ключові вміння ХХІ століття. Креативність та уява» (за матеріалами Британської Ради) для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти. Захід проводився у форматі інтерактивної співпраці між спікерами й учасниками шляхом перегляду прямої трансляції засобами програми Skype for Business та виконання завдань у віртуальних кімнатах Zoom.

Модераторами семінару-тренінгу виступили завідувач кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання ЛОІППО кандидат педагогічних наук Олена Буряк і старший викладач кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання ЛОІППО кандидат педагогічних наук Ольга Кечик.

У заході взяли участь педагогічні працівники закладів освіти міст Сєвєродонецька й Рубіжного, Попаснянського, Кремінського, Старобільського та Новопсковського районів.

Метою семінару-тренінгу було вдосконалення методичної компетентності педагогів у сфері інноваційних технологій, оволодіння методиками роботи щодо формування ключових компетентностей учнів, активізація творчих здібностей учителів.

У процесі роботи учасники заходу розглянули шість ключових умінь, визначених найважливішими для розвитку особистості, готової прийняти виклики сучасного глобально взаємопов’язаного світу. Під час семінару-тренінгу модератори розкрили сутність понять «креативність», «уява», педагоги опрацювали техніки та вправи з розвитку креативності й уяви («Знайомство. Мій острів», «Міркування про креативність», «Тлумачення поняття “Креативність”», «Портрет креативної людини», «Челендж навчання та контексту», «Стратегії сприяння креативному учінню»); визначили стратегії та обговорили способи вдосконалення розвитку креативності й уяви в закладах загальної середньої освіти.

За результатами навчання за програмою семінару-тренінгу вчителі отримали сертифікати.

Тренерський склад висловлює щиру вдячність учасникам заходу за атмосферу креативної співпраці, доброзичливість та готовність працювати в незвичних умовах. Бажаємо педагогам цікавих ідей і позитивних емоцій від результатів своєї професійної діяльності!