У Луганській області знову виходитиме в світ науково-методичний журнал «Освіта на Луганщині». Історія журналу розпочалася в 1996 році, коли провідні науковці та педагоги-практики Луганщини зосередили зусилля навколо створення фахового журналу з педагогічних наук. Засновниками журналу стали Управління освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації (сьогодні – Департамент освіти і науки Луганської обласної військово-цивільної адміністрації), Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Як фахове наукове видання з педагогічних наук журнал «Освіта на Луганщині» було затверджено президією ВАК України (постанова № 3-05/ 11 від 10.11.1999).

Сьогодні, після тривалої перерви, педагогічна та наукова громадськість Луганської області знову звертається до ідеї створення журналу, на сторінках якого висвітлювалися б актуальні проблеми педагогіки і психології, особливості модернізації освіти, приклади провідного педагогічного досвіду тощо. На жаль, науково-методичний журнал «Освіта на Луганщині» поки не входитиме до переліку фахових наукових видань України, але з часом, сподіваємося, він досягне цієї цілі.

Пропонуємо Вам узяти участь у створенні оновленого журналу «Освіта на Луганщині». До друку приймаються неопубліковані раніше матеріали, які відповідають тематиці науково-методичного журналу з педагогічних наук, й висвітлюють такі питання: теорії педагогіки і психології; історії педагогіки, психології, освіти; методики і технології навчання; модернізації освіти; моніторингу освіти; регіонального досвіду закладів освіти; інклюзивної освіти; діяльності експериментальних закладів освіти тощо.

Журнал «Освіта на Луганщині» виходить українською мовою. Зміст статті викладається за планом: постановка проблеми в загальному вигляді та її зв’язок із важливими науковими чи практичними завданнями; аналіз останніх досліджень і публікацій, в яких започатковано розв’язання цієї проблеми та на які спирається автор; виділення невирішених раніше частин загальної проблеми, яким присвячується ця стаття; формулювання цілей статті (постановка завдання); виклад основного матеріалу дослідження з певним обґрунтуванням отриманих наукових результатів; висновки з цього дослідження й перспективи подальших розвідок у цьому напряму.

Стаття супроводжується відомостями про автора (П. І. Б., посада, учений ступінь, учене звання автора, поштова адреса, телефон для зв’язку, електронна адреса).

Посилання на цитовані джерела подаються у квадратних дужках після цитат. Перша цифра – номер джерела в списку літератури, що додається до статті, друга – номер сторінки, наприклад: [1, с. 25].

Література подається в кінці статті й оформлюється відповідно до загальноприйнятих бібліографічних вимог.

Рукопис статті друкується у форматі А 4, кеглем 14, гарнітурою Times New Roman, поля: верхнє – 2 см , нижнє – 2 см, ліве – 3 см, праве – 1,5 см, міжрядковий інтервал – полуторний. Для підготовки рукопису використовується текстовий процесор MS Word. Обсяг статті – до 12 сторінок.

Стаття надсилається на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., в темі листа зазначайте «Освіта на Луганщині».

Бажаємо Вам творчих успіхів на освітянській ниві!