27 червня за ініціативи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» відбулась чергова нарада керівників обласних центрів психологічної служби системи освіти. Провела нараду Ольга Флярковська, начальниця відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту позашкільної освіти та виховної роботи  ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», кандидат педагогічних наук.
 
 
 

Коли батьки дізнаються про стан здоров’я дитини внаслідок ушкоджень, яких вона зазнала, то відчувають себе пригніченими, розгубленими й так само, як дитина, потребують підтримки, особливо в перші дні після трагедії.

У межах проєкту, що реалізується Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, розроблено буклет, який допоможе батькам підтримати себе та дитину, котра втратила здоров’я внаслідок ушкоджень і травмувань; підготуватися до нелегкої до розмови з нею про те, що сталося;  допомогти їй адаптуватися в нових умовах існування і впоратися з труднощами, з якими зустрілась уся родина.  

Ознайомитись...

10 червня 2022 року відбувся вебінар «Соціально-правовий захист здобувачів освіти під час воєнного стану». У заході взяли участь фахівці психологічної служби системи освіти Луганської області. 

 

 

 

01 червня 2022 року стартував перший етап «Helping to Cope» українсько-німецького проєкту «Prevent»  («Запобігання»). Координують та реалізують проєкт від України Український науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи НАПН України, від Німеччини – Берлінський університет психології.

У листі МОН України від 30.05.2022 № 1/5735-22 «Про запобігання та протидію домашньому насильству в умовах воєнного стану в Україні» зазначено, що будь-які потрясіння в суспільстві, особливо такі серйозні, як війна, коли багато громадян України втратили рідних та близьких людей, житло, роботу, звичний стиль життя і продовжують перебувати в стані невизначеності, сприяють збільшенню випадків домашнього насильства.